Co se má stát, to se stane.

To se může stát jenom mě

16. července 2012 v 22:48 | Tynaeshy |  Deník

Vážně jsem největší smolaž na světě. A ještě ke všemu si za to můžu sama více méně.Byla jsem na táboře žádná věda jezdím tam každý rok. Ale co se nestane konečně si mě někdo všimnul konečně jsem dostala uznání za to co jsem udělala pro ostatní. A včem je ta smůla že jsem opět neviditelná a nikdo si mě nepamatuje. Nechápete vysvětlím.
Prostě a jednoduše.
Všichni vedoucí na táboře dostali lehkou otravu z jídla a zkrátka a jednoduše jsem jsem se starala o všechny malí děcka já zatím co ostatní zástupci vedoucích měli vegáč. Potom dostali od vedoucích kapky a já byla pochválena zato že jsem dokázala zabavit skoro 30 dětí na dva dny. Ale další den se všechno hodilo do normálu a co hůř jeden z vedoucích se mě zeptal kdo jsem a kdy jsem přijela, že si mě vůbec nepamatuje a když jsem mu připoměla, že jsem ta co se předešlé dva dny starala o ty malí caparty tak řekl jen "AHA tak to snima můžeš jít na celodení vílet."
Takže paráda a aby toho nebylo málo dostala jsem ty úplně nejmenší takže jsme se táhli jak šneci a ta vedoucí co šla se mnou jako 18letá na ty prťata jen řvala. Což u ní není nic neobviklého, ale ty děti se jí báli a já uvažovala nadtím co by se stalo kdybych jí tu pusu ucpala šiškama nebo jehličím. Naštěstí proni jsme se vraceli už všichni pohromadě takže jsem mohla ji nemusela poslouchat, protože zase drbala s jinou vedoucí.
Šla jsem tak někde u prostřed, když se my stala ta největší smůla ze všech!
Ukouzla jsem na kameni a spadla kolenem na ostrej šutr. Podle retgenu nemám nic zlomenýho, ale stěží chodím a zítra jdu na kontrolu a jen se modlím aby to bylo jen naražený. A ta bolest pod čéškou je jen kvůli tomu a ne kvůli něčemu horšímu. Ale spátky k tomu kdy se mi to stalo. Když jsem spadla tak mě většina jednoduše obešla a ni si mě nevšimla nehleě na to, že moje noha byla v nepřirozené a bolestivé poloze a já se nemohla normálně posadit a zvednout se na nohy. Jediný kdo si mě všiml by jeden vedoucí který šel jako poslední.
No vlastně on je jediný kdo se semnou baví. Všichni mu říkají SUMO, ikdyž na to moc nevipadá. Uznávám má s vali a bareli s vodou nosí po dvou v každý ruce a ani se nezapotí, kdešto ostatní vedoucí mají problé unést jeden berel ve dvojici. No každopádně je do něj zblázněná většina holek co jezdí na tábor. Ale on je ignoruje a k mé smůle mě považuje za kamarádku a jak on říká kamarátky se mezi holkya nepočítaj (kdykoliv to řekne připadám si jako mužatka). A to je jen o tři roky starší než já.
No každopádně, když si všiml že jsem na zemi. A po marné snaze mi pomoct roschot tu bolest v noze se rozhodl, že mě ponese v náručí a pak mě odveze na pohotovost. Bohužel jsme byli daleko za ostatními takže kyž jsme dorazili do tábora všichni viděli jak mě nese jako malí mimino. A když jsme se vrátili do tábora s tím, že mám koleno jen naražený a nesmím na tři dny šlapat na nohu tak jsem si myslela, že se půjdu zakopat, protože celí jeho fanklub mě proklínal.

Sečteno podtrženo neuběhla ani polovina prázdnin a jáv chci chodit kanálama.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama