Co se má stát, to se stane.

Já se asi zblázním

27. června 2012 v 22:50 | Tynaeshy |  Deník
Já nevím co na tom všichni vidí!

Když mluvím tak koktám a všichni se mi za to smějí, ale jakmile se mi povede mluvit plinule v šichni se na mě dívají jako bych byla nějaká jiná bytost z cizí planety.
Nemůžu se usmívat, protože sliším nazážky tipu: křivozubka a rozbytý plot.
Nosím brýla a vtipi o slepíších umim na zpaměť.

Ale víte co mě je to jedno já to už ani nevnímám, ale dneska jsem viděla malou holčičku. A přitom pohledu mě popadl sentiment, z kterého mě až zamrazilo v zádech. Protože ta holčička byla přesně jako já v jejím věku. Akorát já víc brečela, ale ona jen seděla na houpačce a koukala jak si ostatní děti hrají. A najednou se na ni obrátila jiná holka šla k ní a visipala jí písek do vlasů. A mě se v tu chtělo brečet, protože to samé se dělo i mě, ale ta holčička místo pláče se zvedla z houpačky a vzala si jiný kbelíček usmála se na tu holku co jí vysipala písek do vkasů a začla si hrát s ostatními dětmi jako by se nic nestalo. Byla jsem v šoku.
A od té doby mě hlodá myšlenka co by se asi stalo kdybych se taky tak zachovala?
Víte těch pár přátel co mám jen díky tomu, že za mnou přišli oni a začali se semnou bavit oni.
A pořád mi opakují, že si mám víc věřit. Ale jde to když koktáte, máte brýle a lidé se svámi byví většinou jen tehdy když něco potřebují.
To rači zůstanu ve své ulitě a budu si přád ať to co nejdřív zkončí a já budu moct jít zase sama ven a pozorovat ostatní jak se baví a chovají. Divný co? Ale díky tomuto dokážu rozlišit jací jsou lidé. Nemám ráda škatulkování, ale když jdu po ulici tak už od pohledu můžu říct o neznámém člověku jakou má náladu, jestli ho něco trápí nebo jestli se také zajímá o své okolí. Divili byjste se kolik lidí projde kolem vás a vůbec si vás nevšimne nebo naopak vás zkoumá až moc. Takto jsem chytla kapsáře jak chtěl okrást babičku sice utekl, ale babička nebyla okradena o celí důchod. Zvláštní jak jsou někteří lidé nápadní, ale nikdo si jich nevšimne. Vážně to je k zbláznění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama