Co se má stát, to se stane.

Červen 2012

Jsem grogi

30. června 2012 v 0:10 | Tynaeshy |  Deník
Tak a je to tu.
Dva měsíce volna a já už teď jsem mrtvá a nic se mi nechce dělat. A to jedu v sobotu v devět na tábor. No vlastně už dneska to je šílený já umřu.

Dva měsíce prázdni

28. června 2012 v 18:09 | Tynaeshy |  Deník
Co se stane po rozdání visvědčení aneb co prázdniny?


Já se asi zblázním

27. června 2012 v 22:50 | Tynaeshy |  Deník
Já nevím co na tom všichni vidí!

To je šílený

17. června 2012 v 15:56 | Tynaeshy |  Deník

Asi jsem se zbláznila někdo navštívil můj bog O_o

Já nevím ale to musel být nějaký skrat.
Ale co je víc šílený to když někdo řekne puberťákovi jako já že se cová jako malej rozmazlenej spratek. Ano jsem v pubertě teda jestli se to tak dá nazvat. Spíš je to takové doznívající období ikdyž já moc pubertu neprožívám aspoň co se týče chování.
Pořád se chovám jako lušňačka a když jednou vibouchnu a začnu se chovat přiměřeně ke svému věku všichni se na mě dívají jak na magora.
Třeba nedávno jsme měli akci se skautem. Ano jsem skautka. Ale co se nestalo dolehlo na mě pubertální chování jako nějaký virus na člověka a já se začla chovat jako někdo úplně jiný. A jedna vedoucí, kterou mimochodem nikdo ve středisku nemá rád, tento můj zkrat schitala na plno. A taky mi to o týden později dala pěkně pocítit. Ale dyž se to stane komukoliv jinému tak se jen mávne rukou a všichni to berou jako samozřejmost dospívání.
To mě vážně štve jen proto že se chovám normálně ještě neznamená, že se nemůžu chovat jako ostatní v mém věku. Jen tak pro zajímavost v září mi bude 17let. Kdo Jsem prvním rokem na gymplu a všichni odemě očekávají bůhví co. Ale já se všem na to jejich očekávání můžu vikašlat.
 "Odtebe bich nečekala že se budešchovat jako malej rozmazlenej spratek." 
Víte co já nato?
"Tak čekej mám na to právo! A je mi absolutně jedno co všichni odemě očekávají, protože je to můj život a já si se svím životem naložím posvém, protože ho žiji já a nikdo jiný."
Ale bohužel si to jen myslím ve své hlavě a píšu to sem. Jelikož jsem srab co nemá odvahu říct do očí lidem co si mislý a radši to drží v sobě.
Je to špatně já to vím, že by člověk neměl držet sé emoce v sobě, ale co mám podle vás dělat.
Jestli to někdo čte tak napište co si myslíte, ocením i rady a pokud si budete chtít s někým nezaujatým pokecat tak napište taky. 
Smějící se

Proč jsem jen s tím to začala???

7. června 2012 v 19:03 | Tynaeshy |  Deník

Jsem nikdo mě nezná pro všechny jsem neviditelná. To je vážně otrava.

Nemám skoro žádné přátele, protože mám problém s oslovením novích lidí. No spíš se lidí straním jsem zalezlá v koutku a když konečně překoná svůj strach a odhodlám se někoho oslovit tak si mě buď nevšimnou nebo se na mě podívají jak na magora co je otravuje.

Jelikož přece jen nějaké přátele mám. Sama se divím, že se semnou požád baví. I když mnozí z nich tvrdí, že jsem zábavná, když chci a zbavím se té své stydlivosti. Proto mi taky doporučili si založit blog.
No uvidím jak to dopadne a co z toho nakonec vyleze, ale provdě podobně nějaká ptákovina. Smějící se